KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Promosyon Çanta sektöründe genç ve dinamik firması FABRİKA BEZ ÇANTA üretimine promosyon çanta imalatı ve satışı ile başladı. Faaliyet alanımıza giren PROMOSYON ÇANTA İMALATI kaliteli bir hizmet için gerekli olan tüm gereksinimleri yapmak, siz değerli müşterilerimize hizmet verme aşamasında, kuruluşumuzdan itibaren büyük önem gösterdiğimiz bir konudur.

Teknolojinin sürekli geliştiği bir dünyada, gelişmeleri yakından takip edip, yapısını ve çalışma stratejilerini zamanın ihtiyaçlarına göre düzenlemektedir. Gelişen teknolojiyi takip etmek ve tüm çalışma sahamızda kullanmak ana stratejimiz olmuştur.

 

MİSYON VE VİZYON

Çevre Dostu Ambalaj Üreticisi;

Firmamız çevre dostu bez çanta üretim alanında hizmet vermektedir. Çevre dostu bez çanta promosyon amaçlı siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda üretim yapabilmektedir. Gelecek nesiller için çevreye saygılı ve daha sürdürülebilir, geri dönüşümlü ürünleri tercih etmeliyiz. Çevre dostu üretim tesisinde, 0 geri dönüştürülebilir bez çanta üretmektedir.

Bugün yaptığımız tercihler, aldığımız kararlar, yarın bize geri dönecek, çocuklarımızın yaşayacağı dünyayı belirleyecek. Gelin şikayet etmek yerine, dönüşüme önce kendimizden başlayalım. Ne kullanırsanız kullanın, az tüketmek, tüketirsek de bir defadan fazla kullanmak en önemli çözüm. Yıkanabilen ve defalarca kullanılabilen bez torbalar tabii ki en iyi seçenek. Çantanızda bulunduracağınız bez torbalar, sizi bu ikilemden kurtaracak ve dünyada bıraktığınız ayak izinizi azaltacak. Siz mutlu, ağaçlar, su, deniz kaplumbağaları mutlu…