OFSET BASKI BEZ ÇANTA

OFSET BASKI BEZ ÇANTA İMALAT SÜRECİ;

Çevre kirliliğinin azaltılması ve üzerine baskı yapılabilir hammaddeye sahip olmasından dolayı dünyada kullanımı her geçen gün artmaktadır bez çanta üretimi. Bez çantalarda kaliteyi sağlayan baskı çeşidi ofset baskıdır.

Çevre dostu bez çantalar ofset baskılı ve dikişli çantalardır. Nonwoven ürünlerin farklı gramajlara ve kalınlıklarına göre üretim yapılabilmektedir. Nonwoven kumaş; PP(Polipropilen) hammaddeden dokusuz, örgüsüz şekilde üretilmektedir. Uzun süre kullanılması ve kolayca geri dönüştürülmesi nedeniyle çevreye zararı yok denecek kadar azdır. İçerisinde kimyasal katkı bulunmamaktadır.

Bez çanta kulp, gövde ve körükten oluşmaktadır. Ürünün görünen ve baskı yapılabilen yüzeyi gövdedir. Üründe taşınmayı sağlayan bölüm kulptur. Derinliği ve genişlemeyi sağlayan kısım ise körüktür. İsteğe göre alt körük veya yan körüklü olarak kullanılabilmektedir. Bez çantaların “Dizayn aşamasında” müşterinin istek ve fikirlerine göre taslak bir tasarım oluşturulur. Ofset baskıya gönderilir. Baskıdan çıkan bez çantalar dikilip çanta haline gelmek üzere dikim atölyesine ulaşır ve ardından dikilerek kalite kontrolleri yapılır ve sayılarak kutulanır.

 

ÜRÜN FOTOĞRAFI BASKILI PROMOSYON BEZ ÇANTA;

Etkili ürün reklamı, görsel baskılı promosyon bez çanta. Çok etkili bir reklam aracıdır, tekrar tekrar kullanılır reklamınız oldukça uzun süre etkili olur. Görsel baskılı ürünlerde yüksek baskı kalitesine sahibiz, yüksek çözünürlüklü görselleri CMYK ofset baskı ile ürüne uyguluyoruz. Tasarımlarınızı özgürce uygulayabileceğiniz baskı teknolojimiz sayesinde reklamınızı istediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Bez Çanta
Bez Çanta
Bez Çanta